300 milyon TL’lik vurgun! Baş şüpheli Hatice: Çırpındıkça bataklığa saplandım!

DÖVİZ BÜROSU SAHİBİ TUTUKLANDI/ Hatice Ö.’nün paraları gönderdiği öne sürülen döviz bürosunun sahibi Serkan Çelik (48), emniyetteki işlemlerinin ardından 28 Haziran’da adliyeye sevk edildi. Çelik’in ifadesinde, “Hatice Ö., bana para getirdi. Ben ise o paraları altına ve dövize çevirdim. Sonrasında da kendisine iade ettim. Suçlamaları kabul etmiyorum” dediği öğrenildi. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, Çelik’i tutukladı.YÜKLÜ MEVDUAT SAHİPLERİ HEDEF ALINMIŞ/ Polis ekipleri ayrıca döviz bürosunda, Denizbank Bornova Şubesi’nde ve belirlenen bazı adreslerde aynı gün arama yaptı. Ayrıca Hatice Ö. ile tutuklanan döviz bürosu sahibi S.Ç.’nin mal varlıklarına el konulduğu öğrenildi. Öte yandan Hatice Ö.’nün, özellikle Denizbank’ta yüklü miktarda mevduata olanları gözüne kestirip hedef aldığı, temas grup dolandırıcılık ağının içerisine düşürdüğü öne sürüldü.

RobertBroap

Forumexe Üyesi
Forumexe Üyesi
Chatme AI (Чатми Аи) <a href=Chatme AI (Чатми Аи) - чат боты для бизнеса: Телеграмм, WhatsApp, ВК>Chatme AI (Чатми Аи) - чат боты для бизнеса: Телеграмм, WhatsApp, ВК</a> это чат-бот для бизнеса без навыков программирования: для продаж, HR, поддержки, колл-центра, сбора обратной связи и других задач в Телеграмм, Вк, Ватсап