”Sakat oyuncular iin risk aldm” smail Kartal geri dnn srrn aklad

sakat-oyuncular-icin-risk-314_2.jpg

Fenerbahe Teknik Direktr smail Kartal, UEFA Avrupa Konferans Ligi eyrek final ilk ayanda 3-2 kaybedilen Olympiakos mann ardndan aklamalarda bulundu.”KAZANMAYA GELMTK”
“Sonuta bugn buraya biz avantajl bir skor elde etmek, hatta kazanmak iin geldik. Oyuna iyi baladk. lk 6-7 dakikada 2 pozisyonumuz vard. Deerlendiremedik. lk yar sonuna doru oyun kontrol bizde olmasna ramen basit goller yedik. Soyunma odasnda bu ma evirebileceimizi syledik, baz konumalar yaptk. 3. gol yedik, basit bir gold, kendi hatamzd. Buna ramen oyunu brakmadk.”DEKLKLERLE DNDK”
“Risk alarak deiiklikler yaptk. 3-3, hatta 4-3 bile kazanabilirdik. Sonuta bugn belki malup olarak deil en kt beraberlikle veya ma kazanarak dnmek istiyorduk. 3-0’dan 3-2’ye dnmek de gzel, reaksiyon verdik. stanbul’da taraftarmzla birlikte turu geeriz.””SAKATLARIMIZI KAMUOYU BLMYOR”
“Baz sakat oyuncularm var. Taraftarlarmz, kamuoyu bunlar bilmiyor. Oyuncularmla yaayan benim. %100 hazr deiller. Para para nmzdeki malara en ideal ekilde sakatlanmadan sezonu bitirebilmek adna plan yaptk. Youn fikstrmz var. 3 gnde 1 ma oynuyoruz. 60. dakikada risk aldm. Mecburdum. Bu blmden sonra ortaya koyduumuz reaksiyon gzeldi.”OOSTERWOLDE’NN SAKATLII
“Oosterwolde’de inallah byk bir ey yoktur. Kontrollerden sonra belli olacak. Tadic’te bir ey yok. Hasarl bir ekilde ma tamamladk. Gnl ister ki oyuncularm malar salkl ekilde bitirsin. Maalesef ansszlk yayoruz. nallah bu mata bunu sonlandrm oluruz.””GL OYUNCULARIM VAR”
“Taraftarlarn beklentilerini biliyorum. Benim beklentilerim taraftarlar gibidir. Gl karakterli oyuncularm var. Hangi artlarda olursak olalm, nerede olursak olalm herkese gsterdik. Son Adana Demirspor manda 1 tane salam oyuncum vard. Sakat oyuncular iin doktorlar 15-20 dakika oynayabilir dediler. Ben risk aldm ve 60’tan sonra oyuna aldm. Oyuncularmn salkl bitirebilmeleri gayet gzel oldu. nmze bakacaz.”